تبلیغات
♥کـآرتـوכּ و اכּـیـمـﮧ♥ - toei animaition
♥بهترین کارتون ها و انیمه ها از سراسر دنیا♥

toei animaition

پنجشنبه 17 مرداد 1392 02:14 ب.ظ

نویسنده : z.lovely girl
ارسال شده در: موضوعات دیگر ، حرف ها ،
فقط برین ادامه
توئی انیمیشن شرکت محدود (東映アニメーション株式会社 Tōei Animēshon Kabushiki gaisha) یک استودیوی انیمیشن ژاپنی توسط توئی شرکت، محدود متعلق است. استودیو در سال 1948، ژاپن فیلم انیمیشن (日本動画映画 Nihon Dōga Eiga، اغلب به 日動映画 Nichidō Eiga کوتاه) تاسیس گردید. در سال 1956، توئی استودیو خریداری شده و آن را تحت نام فعلی خود را reincorporated بود. در طول سال, استودیو ایجاد تعداد زیادی از مجموعه های تلویزیونی، فیلم، و اقتباس کمیک ژاپنی بسیاری از مؤلفان مشهور سری انیمیشن محبوب بسیاری در سراسر جهان. هایائو میازاکی Isao Takahata Leiji ماتسوموتو و یوئیچی Kotabe همه با شرکت در گذشته کار کرده است. توئی سهامدار در انیمیشن ژاپنی ماهواره ای تلویزیون شبکه Animax, دیگر ذکر شده برای تلفن های موبایل استودیو و تولید شرکت طلوع آفتاب، سایت لاوسیتی سرگرمی و Nihon آگهی سیستم Inc. [1] [2] [3] دفتر مرکزی شرکت در استودیو Ohizumi در نریما، توکیو واقع شده است.[4]

تا سال 1998 این شرکت به عنوان Doga توئی شناخته شده بود (東映動画株式会社 Tōei Dōga Kabushiki gaisha?) (اگر چه حتی در آن زمان شرکت رسمی نام انگلیسی "توئی انیمیشن شرکت، محدود." بود)، با "dōga" بودن کلمه ژاپنی بومی برای "انیمیشن" است که به طور گسترده ای تا 1970 مورد استفاده قرار گرفت. طلسم خود را گربه اما، از این شرکت سال 1969 فیلم اقتباسی از گربه در چکمه است.

توئی انیمیشن نسخه موبایل آثار بسیاری از هنرمندان مانگا افسانه ای از جمله رفتن ناگای Eiichiro Oda Shotaro Ishinomori مسامی Kurumada آکیرا Toriyama ماتسوموتو Leiji و Naoko Takeuchi تولید. علاوه بر این، استودیو سوق دادن محبوبیت دختر جادویی و سبکهای فوق العاده ربات انجمن کمک; توئی در ترین افسانه ای و روند تنظیم تلویزیون سری اول سری انیمه دختر جادویی، سالی Mahoutsukai انطباق انیمه مانگا میتسوترو Yokoyama به همین نام و رفتن ناگای Mazinger Z انیمیشن اقتباسی از مانگا خود را که مجموعه استاندارد برای سوپر ربات برای تلفن های موبایل برای سال های آینده شامل.

اگر چه شرکت توئی توئی انیمیشن انیمیشن رسمی آثار خود، مناسبت آنها ممکن است دیگر شرکت های ارائه انیمیشن طرف خود مانند طلوع آفتاب برای ربات رمان سه گانه، توئی شرکت تولید به طور کلی به کار گرفته است، اما کار انیمیشن به طلوع آفتاب رفت و در عوض به استخدام اداره معمولا اجازه می دهد.

ایجاد شده توسط توئی انیمیشن است که موفق به کسب جایزه Animage جایزه بزرگ برای تلفن های موبایل برای تلفن های موبایل شده کهکشان اکسپرس 999 در سال 1981 توپ اژدها در سال 1986 سنت Seiya در سال 1987 و آخرالزمان در سال 1992 است.

علاوه بر تولید انیمیشن برای انتشار داخلی در ژاپن توئی انیمیشن نیز کار انیمیشن برای چندین دفتر جعبه آمریکا سینمایی و سریال تلویزیونی برای شرکت های ایالات متحده، قدمت آن تا آنجا که دهه های 1960 ارائه بلکه آنها mostily ارائه تولید برون سپاری کار در طول دهه یدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -