تبلیغات
♥کـآرتـوכּ و اכּـیـمـﮧ♥ - توضیحات کارتون لاکپشت های نینجا
♥بهترین کارتون ها و انیمه ها از سراسر دنیا♥

توضیحات کارتون لاکپشت های نینجا

یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 10:45 ق.ظ

نویسنده : موزاستلا(کتی)
ارسال شده در: عکس کارتون های سریالی ، عكس كارتون ها ، پر بیننده ترین کارتون ها ،
سلام
یکی از بازدید کننده های وب یک سری توضیح در مورد کارتون لاکپشت های نینجا برامون فرستاده
اسم این دوست گرامی فلورایشا است 
مرسی دوست گلم
از این به بعد شما هم میتونید توضیحاتی راجع به کارتون یا انیمه بنویسید و بگید بزاریم در وبلاگ

برای خواندن توضیحات برید ادامه مطلب
بهتر قبل معرفی یه توضیحی راجب لاکپشت های نینجا بدم.

4 لاکپشت کوچولو داخل یه شیشه که تو دست یه پسر بچه بود بودند.که یه کامیون به سرعت از جلوی این پسر بچه رد میشه شیشه از دست پسر بچه می افته و مقداری از محتویات کامیون نیز به زمین می افته این محتویات که TCRIبودند باعث بزرگ شدند لاکپشت ها و استادشون اپلینتر میشه.

معرفی لاکپشت های نینجا:

لئوناردو:عشق من

اسمش لئوناردو ولی لئو صداش میکنن.از همه برادراش شجاع تره رو حرکات نینجا خیلی کار میکنه و رهبر گروهه.رنگ مورد علاقش آبیه سلاحش شمشیر سامورایی و چشم بندش هم آبی.تمرکزش هم از همه بیش تره و عصبانیتشو محال میکنه. 
اینم عکسش:


داناتلو:مغز گروه 

اسمش داناتلو ولی دانی صداش میکنن.مغز متفکره گروهه و بیشتر اوقات که برادراش تو خطر می افتن نجاتشون میده.این مغز متفکره گروه ماشین کنترل از راه دور اختراع کرده.رنگ مورد علاقه و چشم بندش بنفشه. سلاحش یه چوب درازه و آداب معاشرت رو خوب بلده.
اینم عکسش:


رافائل:عصبانی گروه

اسمش رافائله صداش میکنن راف.خشن ترین فرد گروهه و همیشه به دلیل خشن بودنش ناخواسته برادراش رو تو دردسر می ندازه و از شل وپل ک ردن و دعوا خیلی خوشش میاد.رنگ مورد علاقه چشم بندش قرمزه و سلاحش نوعی خنجره.
اینم عکسش:


مایکل آنجلو:احمق باز گروه

اسمش مایکل آنجلو و مایکی صداش میکنن بازیگوش ترین وباحال ترین فرد گروهه و بعضی وقت ها به دلیل همین بازیگوشی بقیه افراد گروه رو ناخواسته به خطر میندازه از اذیت کردن راف لذت زیادی میبره و رابطش با دانی بهتره.سلاحش لانچیکو و رنگ مورد علاقش وچشم بندش نارنجیه.
اینم عکسش:
استاد اسپلینتر:

یه مو شه که با چوب کار میکنه به لاکپشت ها میگه پسرانم. حرکات نینجاییش حرف نداره.بعضی مواقع بین لئو و بقیه فر ق میزاره 
اینم عکسش

شریدر:منفی گروه 

شریدر یا اوروکوساکی شخصیت منفی این داستان است. او بارها توسط لاک پشتها کشته می شود اما بعد به طرز معجزه آسایی زنده می ماند. دلیل این امر این است که او و دیگر اوترون ها(موجوداتی صورتی و کوچک از سیاره دیگر) چند صد سال پیش به زمین آمدند. هدف شریدر نابودی زمین بود اما گروهی دیگر از اوترون ها مانع او شدند. شریدر و دیگر اوترون ها خودشان را به شکل انسان در آوردند و به جنگ با یکدیگر ادامه دادند. لاک پشت ها با فرض اینکه او انسان است او را بار ها کشتند اما به طور غافلگیرانه ای زنده می ماند تا اینکه آنها(لاکپشت ها) بر حسب اتفاق با گروه دوم اوترون ها(که قصد نابودی شریدر را داشتند) آشنا شده و به ماهیت اصلی شریدر پی می برند.با این وجود تلاش خود را زیاد کرده و شریدر را به تبعید در یکی از سیاره های دور دست محکوم می کنند. 
اینم عکسش:

امیدوارم خوشتون امده باشه 
شما هم اگر دوست داشتید دیگران مطالبتون را بدونند میتونید به ما بگید مطلبتون را بزاریمدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 17 خرداد 1392 05:30 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30