تبلیغات
♥کـآرتـوכּ و اכּـیـمـﮧ♥ - سلام به همه+کارتن فوتبالیست ها
♥بهترین کارتون ها و انیمه ها از سراسر دنیا♥

سلام به همه+کارتن فوتبالیست ها

یکشنبه 20 اسفند 1391 06:29 ب.ظ

نویسنده : ♥ss-stella♥
ارسال شده در: عکس انیمه ،

سلام دوستان

من ss-stella هستم.

شاید بعضی از شما ها منو بشناسید.

من از موزا(کتی) ممنونم که منو عضو کرد.

امید وارم که روز های خوبی با هم در این وب داشته باشیم.

و الان هم از یه انیمیشین جذاب ولی پسرونه اپ می کنم.

نه اشتباه کردم مگه فوتبال فقط مال پسر هاست.

این که فوتبال مال پسر هاست کاملا اشتباه است.

ما دختر ها هم می تونیم فوتبالیست بشویم.

خوب بریم سراغ عکس ها:

انگار همه جمع هستند.

شماره 1.9.10و11

یعنی:

1=واکی بایاشی

9=کاکرو یوگا

10=سوباسا اوزارا

11.تارو میساکی

بقیه عکس ها در ادامه ان که قرار است این چهار نفر رو معرفی کنم.

اول چند تا عکس گروهی:

1=واکی بایاشی:

نام: گنزو واکابایاشی (Genzo Wakabayashi، بهش واکی هم می گن، تلویزیون می گه واکی بایاشی)

لقب: دروازه بان خیلی عالی
SGGK = Super Great Goal Keeper

تیم ها: شوتتسو، منتخب نانکاتسو (نانکاتسو + شوتتسو + چند تا تیم دیگه)، هامبورگ، تیم ملی ژاپن

Genzo Wakabayashi

واکی بایاشی، دروازه بان نابغه! یه افسانه راجع بهش هست که می گه هرگز از پشت محوطه جریمه گل نخورده، چه با توپ فوتبال، چه با هر نوع توپ دیگه ای (ولی اگه اشتباه نکنم بعدها یه نفر یه گل از پشت محوطه بهش می زنه. دیگه زیاد توضیح ندم بهتره)

دیگه چی راجع بهش بگم؟ اون تقریبا هر چی سمتش پرت بشه رو می گیره. آرزوش اینه که بهترین دروازه بان دنیا بشه. بابا مامانش خارج از ژاپنن و اون با مربیش توی ژاپن مونده (تا اونجایی که مانگا رو ترجمه کردیم. بعدها می ره) خیلی پولداره. عادت داره تقریبا همیشه کلاه لبه دار بزاره. قبل از اینکه سوبا شکستش بده خیلی مغرور بود. ولی بعد از اون یکم (فقط یکم) بهتر می شه. اون بازی و خط دفاعی رو خوب کنترل می کنه و دستوراتی که به بقیه ی بازیکنا می ده معمولا موثر واقع می شه.


اون موقع‌ها که یه دختربچه بودم شخصیتِ مورد علاقه‌ام تو کارتونِ فوتبالیستها "واکی بایاشی" بود.راس میگن که شخصیت آدمها از همون بچه‌گی شکل می‍گیره.هنوز هم عاشقِ مردای "مغرور و پرادعام"...!


9=کاکرو یوگا:

نام: کاکرو یوگا (کاجیرو هیوگا، Kojiro Hyuga)

لقب: ببر بی رحم
Moko = Fierce Tiger

تیم ها: میوا، توهو، یونتوس، رجینا، تیم ملی ژاپن

کاکرو یه مهاجم عالیه. خیلی مغروره (فکر کنم مغرور ترین شخصیت باشه) شوت هاش عالی و قوی هستن. زیاد با تکنیک سر و کار نداره و فوتبال رو با فدرت بدنی بازی می کنه ولی نشون داده که اگه لازم باشه می تونه غرورش رو زیر پا بزاره و تکنیکی هم بازی کنه. یه دریبل مخصوص داره که با اون مستقیم روی یه خط به جلو می ره و به هر کی سر راهش باشه تنه می زنه و با قدرت بدنی راهش رو باز می کنه (دریبل خط راست = Chokusenteki Dribble = Straight Line Dribble)

توی بازیهای قهرمانی داخلی ژاپن اون مهمترین رقیب سوباسا و واکابایاشی بود. به خاطر خشن بازی کردنش خیلی از بازیکنا ازش می ترسن. ولی اون در اصل یه خورده مهربون تره و خیلی به خانواده و دوستاش کمک می کنه.

10=سوباسا اوزارا:

نام: سوباسا اوزارا (Tsubasa Oozora، سوبا هم می گن بهش)

لقب: بچه ی فوتبالی فرستاده شده از بهشت
Heaven-Sent Child of Soccer = Soccer no Moshigo

تیم ها: نانکاتسو، سائو پائولو، بارسلونا، تیم ملی ژاپن

سوباسا

Tsubasa

این شخصیت اصلیه. از بچگی فوتبال رو دوست داشت. توپ فوتبال رو دوست خودش می دونه. همون توپ یه دفعه جونش رو نجات داده.

از ۱۱ سالگی وارد مدرسه نانکاتسو (NANKATSU) میشه. چون فوتبالش خیلی عالیه بعد از یه کل کل با واکابایاشی، دروازه بان مشهور و آینده دار تیم شوتتسو (SHUTETSU) سریعا به عضو ثابت تیم فوتبال اون مدرسه تبدیل می شه و به زودی کاپیتانش هم میشه. توی یه بازی با تارو میساکی آشنا می شه که به زودی به بهترین دوستش تبدیل می شه و اونا با هم زوج طلائی تیم نانکاتسو رو تشکیل می دن…
سوباسا بهترین بازیکن ژاپنه و آرزوش اینه که بهترین بازیکن دنیا بشه و جام جهانی رو ازآن تیم خودش بکنه.

11=تارو میساکی:

نام: تارو میساکی (Taro Misaki)

لقب: اوم…. نمی دونم داره یا نه. من که تا حالا ندیدم. فقط این یکی از همه بهش نزدیک تره:
همکار زوج طلائی = Golden Combi Partner

تیم ها: نانکاتسو، ژوبیلو ایواتا، تیم ملی ژاپن (شاید بازم باشه. ولی من فقط همینا رو می دونم)

تارو میساکی

Taro Misaki

بهترین دوست سوباسا و زوج طلائیشه. باباش یه نقاش دوره گرده و برای همین زیاد تو یه شهر نمی مونه و هی مجبوره مدرسش رو عوض کنه به خاطر همین اصولا نباید دوستای زیادی داشته باشه. ولی فوتبال و اخلاق خیلی خوبش باعث شده تو هر شهری که می ره بتونه دوست پیدا کنه.
تارو وفادار ترین، خوش اخلاق ترین، فداکارترین (و دوست داشتنی ترین  ) شخصیت این مجموعه هست. اصلا خودخواه نیست و موفقیت بقیه به اندازه موفقیت خودش اونو خوشحال می کنه (اگه بیشتر از اون خوشحال نکنه!)

تکنیک تارو تقریبا به اندازه ی سوبا عالیه و پاس های بهتری نسبت به سوبا می ده. بیشتر از اینکه گل بزنه پاس گل می ده. در مواقع لازم گل هم می تونه بزنه. یکی از صحنه های جالب وقتیه که تارو و سوبا با همدیگه توپ رو شوت می کنن و برای اولین بار به واکاشیمازو (یا همون که به اشتباه بهش می گن واکاشیزوما) گل می زنن.
تارو نمونه ی یه پسر خوبه. یاد بگیرین ازش! می تونه الگوی خوبی برای همه باشه.

                                                                                        

شخصیت های دیگر:

ریو ایشی زاکی:

نام: ریو ایشی زاکی – Ryo Ishizaki

لقب: میمون

تیمها: تیمهای ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان نانکاتسو، تیمهای ملی زیر ۱۶ و ۲۲ سال و جوانان ژاپن، تیم ملی ژاپن و در ضمن بازی در جوبیلو (جی لیگ)

ایشی زاکی بهترین دوست سوباسا وقتی سوباسا به نانکاتسو اسباب کشی می کنه، میشه و در ضمن کاپیتان تیم مدرسۀ ابتدایی نانکاتسو هم بوده.
شوخ طبع ترین بازیکن سری کاپیتان سوباساست، او با شوخیهاش باعث میشه که هم تیمیاش شرایط سخت رو فراموش کنن و دلگرم بشن
تکنیکهاش با تکنیکهای سوباسا تفاوت زیادی داره؛ او پست دفاع بازی می کنه و اعتماد بنفس و شخصیت خستگی ناپذیرش جایگاه ثابتی رو توی تیم ملی ژاپن بهش داده
مشهورترین تکنیکش سد کردن راه توپ با صورتش هست؛ خیلی مواقع با ناامیدی کامل اونو می بینیم که با صورتش جلوی توپ رو گرفته، مثلاً توی فینال بازیهای جام جهانی جوانان با این کار جلوی یه شوت خیلی خیلی قوی رو گرفت.

Ryo Ishizaki

ایشی زاکی در تیم ژاپن

ishi

شون نیتا:

نام: Shun Nitta
لقب: ستارۀ سرعت، جنگندۀ فالکون
تیمها: نانکاتسو، اتومو، reysol و تیم ملی ژاپن

nitta

nitta

nitta

nitta

نیتا یکی از جوانترین بازیکنان ژاپنیه ولی سریعتریشون هم هست. او سرعتی باور نکردنی داره، گفته میشه ۱۰۰ متر رو در کمتر از ۱۱ ثانیه میدوه (فقط ویکتورینو Victorino و لارسون Larsson چنین سرعتی دارن که توی پستهای بعدی معرفی خواهند شد). هر چند وقتی توی بازی مقابل سوباسا قرار گرفت بنظر میرسه که سوبا سرعتش از اون بیشتره ولی اینجوری نیس٫

هر چند که اول بنظر مغرور و گستاخ میاد؛ او خیلی مهربونه و به هم تیمیهاش احترام زیادی میذاره.
استعدادهاش رو در کاراته توی تیم reysol نشون میده، هر چند که از واکاشیمازو (واکاشیزومای خودمون) شکست میخوره
اونو میشه یکی از بهترین استعدادهای ژاپن دونست، تکنیکهای منحصربفردش شوت شاهین و شوت رگباری شاهین (بدون متوقف کردن توپی که از پشت سرش میاد، شوت میزنه) هستن.
شمارۀ ۹ تیم اتومو و شمارۀ ۱۸ تیم ملی ژاپن رو می پوشه و همونطور که حدس میزنید، مهاجه.

دوقولوهای تاچیبانا:

نام: ماسائو و کازو تاچیبانا (Masao & Kazuo Tachibana ، برادران تاچیبانا)

لقب: میمون هوایی (Air Monkey)

تیم ها: هاناوا (Hanawa)، جِی ای اِف یونایتد (JEF United)، تیم ملی ژاپن (شاید بازم باشه ولی فکر نکنم)

Tsubasa""

tachibana

tachibana

خب، اینا اون دو تا دوقلوا هستن که بازی هوایی انجام می دن. انواع و اقسام بازی در هوا رو دارن. مثلا از تیرک دروازه بالا می رن و با استفاده از اون می پرن یا مثلا یکیشون روی زمین به پشت سر می خوره و اون یکی روی پاهاش می پره و بعدش به سمت آسمون پرتاب می شه تا اون بالا شوت کنه یا هد بزنه (یا حتی پاس بده!)، یا روی پاهای زوگیتو سوار میشن و شوت معروفی که سوبا و تارو باهاش به واکاشیزوما گل زدن رو میزنن

برای همین نوع بازیشون و البته قد و قیافشون، بهشون لقب میمون هوایی رو دادن! این بازی هوایی اونا خیلی برای خودشون و بقیه ی بازیکنا خطرناکه. ممکنه یکیشون سقوط کنه روی زمین یا حتی روی یه بازیکن دیگه! این دو تا دوقلو خیلی با هم هماهنگی زیادی دارن و تفریبا بدون حرف زدن با هم دیگه منظور هم رو می فهمن و معمولا جفتشون به یه چیز فکر می کنن

هیکارو ماتسویاما:

نام: هیکارو ماتسویاما (Hikaru Matsuyama)
تیم ها: فورانو (Furano)
، کونسادول ساپورو (Consadole Sapporo) ، تیم ملی ژاپن (شاید بازم باشه؟)

لقب: عقاب وحشی

ماتسویاما

Matsuyama

ماتسویاما، کاپیتان تیم فورانو هست. خیلی به بازی تیمی و هم تیمی هاش اهمیت می ده و تک روی رو اصلا دوست نداره. اون و بقیه ی بازیکنای فورانو خیلی تمرین فوتبال می کنن. اونم توی برف چون استانشون یه نقطه ی کوهستانیه و اکثرا اونجا برف می باره. یه موقعی تارو هم با پدرش اونجا رفته بود و خیلی به ماتسویاما و بقیه ی هم تیمیاش کمک کرد و فوتبال رو درست و حسابی یادشون داد.
ماتسویاما در اصل پست مدافع رو داره. ولی به راحتی می تونه به عنوان هافبک یا مهاجم هم بازی کنه. ماتسویاما به خاطر کنترل توپ و دقت زیادش بین بازیکنا مشهوره. میگن که ماتسویاما بهتر از بقیه ی بازیکنای ژاپنی می تونه حفظ توپ کنه. خیلی خوب پاس می ده و شوت قوی ای داره. بعدا شوت مخصوصی رو برای خودش باد می گیره. بهش می گن شوت عقاب (Eagle Shoot) که توپ رو با سرعت زیاد طوری شوت می کنه که نزدیک به زمین باقی بمونه و با قدرت جلو بره مثل عقابی که داره یه خرگوش شکار می کنه

کن واکاشی زوما:

نام: کِن واکاشیمازو (Ken Wakashimazu، دوبلۀ صدا و سیما : واکاشیزوما!)

لقب: دروازه بان کاراته باز خیلی عالی SGKK = Super Great Karate Keeper
(یا میشه گفت : کاراته بان فوق بزرگ)

تیم ها: میوا، توهو، یوکوهاما فلاگلز (Yokohama Flugels)
، ناگویا گرامپوس ۸ (Nagoya Grampus Eight)، تیم ملی ژاپن (فکر نکنم بازم باشه)

واکاشیزوما

واکاشیمازو

خب، واکاشیمازو. دروازه بان کاراته کار. قبل از اینکه دروازه بان فوتبال بشه و حتی به مدرسه بره، کاراته باز بود چون از یه خانواده ایه که همشون کاراته باز و استاد هستن. همین باعث شده که عکس العمل های سریعی داشته باشه و حتی از بعضی فنون کاراته برای گرفتن توپ استفاده کنه!
کِن یکی از بهترین دروازه بان های ژاپنه ولی همیشه با واکی برای اثبات اینکه کدوم بهترن رقابت داره. خیلی خونسرد و آرامه و می تونه تاکتیک های تیم حریف رو خیلی سریع بخونه. به دوستای نزدیکش (کاکرو و تاکشی) هم خیلی وفاداره. نشون داده که می تونه تو پست مهاجم هم بازی کنه و گل بزنه…

جون میزوگی:

نام: جون میزوگی (Jun Misugi، بهش جان میزوگی هم گفته میشه،  ولی درستش همون “جون” هست)

لقب: دو تا لقب داره:
۱- شاهزاده ی جوان میدان مسابقه Field no Kikoshi = Young Noble Of The Field =
2- آث شیشه ای! = Ace of Glass (نوضیحات بیشتر توی متن پایین هست)

تیم ها: موساشی، توکیو اف سی، تیم ملی ژاپن (شاید بازم باشه ولی من نمی دونم)

میزوگی

جان میزوگی

میزوگی

میزوگی می تونه به راحتی یکی از بهترین بازیکنای ژاپن باشه. اون باهوش، سریع و قویه. کنترل توپش حرف نداره. به راحتی با توپ دریبل می کنه و پاس کاریش خیلی عالیه. می تونه استراتژی تیم حریف رو حدس بزنه و تاکتیک تیم خودش رو بر اساس اون تنظیم کنه. به عنوان کاپیتان، می تونه تیمش رو خیلی خوب اداره کنه و تاکتیک هایی مثل تله آفساید رو به کمک تیمش به خوبی انجام بده.
فقط یک چیز جلوی میزوگی رو برای بهترین بودن می گیره و اون قلبشه. قلب میزوگی مشکل داره و طبق دستور پزشک، نمی تونه تمام وقت بازی کنه. باید تو اکثر بازی ها سعی کنه بازی نکنه و اگه بازی می کنه، به هیچ وجه نباید بیش تر از یه نیمه تو زمین باشه که این برای میزوگی خیلی سخته. حتی اگه نتونه بازی کنه، براحتی می تونه به تیمش از بیرون زمین کمک کنه و اونا رو به خوبی رهبری کنه.
به خاطر همین مشکل قلبش، به اون لقب آث شیشه ای رو دادن. منظور از این لقب اینه که میزوگی با اینکه برگ برنده ی تیمشه، ولی مثل شیشه شکنندست. میشه گفت این لقب، معنی قهرمان شکننده رو می ده.
 
 
ماموروا ایزاوا:
 
 

نام: Mamoru Izawa
لقب: برج کنترل، سرباز زمین


تیمها: شوتتسو، نانکاتسو، یوکوهاما اف مارینوس Yokohama.F.Marinos (جی – لیگ) تیم ملی ژاپن

izawa

izawa

ایزاوا بهترین تکنیک رو توی اعضای سه طلایی تیم شوتتسو (کیزوگی، تاکی و ایزاوا) داره؛ تاکتیک اونا دادن پاسهای سریع و تکضرب

غیرقابل مهار در حین حمله است، ما اونو توی اولین مسابقۀ کارتون توی تیم شوتتسو با شمارۀ ۱۰ می بینیم.

او با همکاری واکی یه بار تیم شوتتسو رو به قهرمانی ملی فوتبال مدارس ابتدایی ژاپن رسونده

با پیوستن به نانکاتسو شمارۀ ۸ رو می پوشه و توی تورنمتتهای باشگاه بازیکن وسطه، در حالیکه توی تیم ملی با ماتسویاما مدافع

آخر، تعویض میشه و دفاع بازی می کنه. یه بار هم با زوگیتو یه مدافع دیگۀ تیم ملی تعویض میشه.

هر چند در سایۀ اسم سوباسا تا حد زیادی محو شده ولی در نبردهای رودررو معمولاً برنده میشه امّا علاقه ای به تکروی نداره، بعد از

رفتن تارو از تیم او تا حدی جای خالی تارو رو برای سوبا پر می کنه؛ او بعد از سوباسا دومین بازیساز تیم نانکاتسو هست.

تکنیک معروفش هد شیرجه ای از فاصلۀ ۵ متری دروازه است، در حالیکه اینجور هد ها نهایتاً از فاصلۀ ۲ متری دروازه احتمال گل شدن

دارن؛ او میتونه با هد شیرجه ای از فاصلۀ ۵ متری گل بزنه. همچنین به خاطر تکلهاش، پرشهای بلندش، توانایی حفظ توپش و

استقامتش هم مشهوره

 
اینم از تاریخ تولدشون:
 
 

سوباسا اوزارا : ۶ مرداد (۲۸ جولای)

تارو میساکی : ۱۵ اردیبهشت (۵ می)

کاکرو یوگا : ۲۶ مرداد (۱۷ آگوست)

گنزو واکابایاشی: ۱۶ آذر (۷ دسامبر)

جون میزوگی: ۲ تیر (۲۳ ژوین)

ماتسویاما: ۳۱ خرداد (۲۱ ژوین)

واکاشیزوما: ۸ دی (۲۹ دسامبر)

نیتا: ۲ فروردین (۲۲ مارس)

ایشی زاکی: ۱۲ فروردین (اول آپریل)

دوقلوهای تاچی بانا: ۱۴ مهر(۶ اکتبر)

تاکه شی: ۱۳ دی (دوم ژانویه)

ایزاوا: ۲۹ آذر (۲۰ دسامبر)

تاکی : ۱۷ مرداد (۸ آگوست)

کیزوگی : ۲۵ اردیبهشت (۱۵ می)

خوب تموم شد امید وارم خوشتون اومده باشه تا اپ بعدی بای
دیدگاه ها : نفر سوباسا رو دوست دارن
آخرین ویرایش: جمعه 17 خرداد 1392 05:07 ب.ظ